Tischler (m/w/d) / Stolarz Berlin

Charlottenburg

Rödingsmarkt 20

Personalabteilung

expertum-gruppe.de

Tischler (m/w/d) / Stolarz Berlin Aufgrund der umfassenden Erfahrung im deutschen Arbeitsmarkt, vertrauen namhafte und zukunftsstarke Unternehmen seit 30 Jahren dem Personalservice der expertum Gruppe. Wir bringen die Vorstellungen und Wünsche exzellenter Kandidaten mit den Anforderungen unserer Kunden für eine anhaltende und zufriedenstellende Verbindung zusammen. TWOJE MIEJSCE PRACY Nasz klient, lider stolarki okiennej i drzwi na rynku krajowym i czo?owy producent okien i drzwi w Europie szuka wykwalifikowanego Stolarza do wspó?pracy w projektach zorientowanych na zmieniaj?ce si? potrzeby u?ytkownika i dostarczanie im produktów o najwy?szej jako?ci i atrakcyjnej cenie. Ju? teraz skontaktuj si? z nami, jesli szukasz sta?ej pracy na czas nieokre?lony w Berlinie oraz, aby uzyska? wi?cej informacji TWOJE OBOWI?ZKI Wspierasz zespó? przy produkcji okien, drzwi, stolarki okiennej oraz jestes odpowiedzialny za obs?ug? maszyn i urz?dze? stosowanych w stolarstwie Montujesz okna i drzwi wykorzsuj?c materia?y najwy?szej jako?ci Wykonujesz prace konserwacyjne oraz naprawcze przy oknach i drzwiach Dodatkowo pracujesz na podstawie rysunków technicznych TWÓJ PROFIL Posiadasz wykszta?ecenie zawodowe o kierunku stolarskim lub podobnym Mile widziane, je?eli zdoby?e? ju? do?wiadczenie jako Stolarz Dodatkowo potrafisz dogada? si? komunikatywnie w j?zyku niemieckim Zalet? by?oby równie? posiadanie prawa jazdy GWARANTUJEMY Pewne, sta?e zatrudnienie u lidera w bran?y stolarskiej, o silnej pozycji finansowej, który gwarantuje du?? liczb? interesuj?cych projektów, w tym mo?liwo?? dokszta?cenia Twoich umiej?tno?ci Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 4000EUR brutto w zale?no?ci od kwalifikacji i do?wiadczenia Dodatki do wy?ywienia i przejazdów oraz zorganizowane przez nas bezp?atne noclegi Niemiecki pakiet socjalny , w tym ubezpieczenie zdrowotne i uprawnienia emerytalne Punktualna wyp?ata wynagrodze? z mo?liwo?ci? zaliczek, p?atny urlop oraz dodatki wakacyjne i ?wi?teczne Konsekwentne przestrzeganie bezpiecze?stwa i higieny pracy we wszystkich aspektach oraz wysokiej jako?ci, nowoczesna odzie? robocza i optymalne ?rodki ochrony osobistej TWOJA APLIKACJA Je?eli szukasz solidnego pracodawcy z mo?liwo?cia rozwoju to naci?nij przycisk Online-Bewerbung, zostaw nam swoje dane kontaktowe, mile widziane równiez CV, a my skontaktujemy si? z Tob?rzeganie bezpiecze?stwa i higieny pracy we wszystkich aspektach oraz wysokiej jako?ci, nowoczesna odzie? robocza i optymalne ?rodki ochrony osobistej TWOJA APLIKACJA Je?eli szukasz solidnego pracodawcy z mo?liwo?cia rozwoju to naci?nij przycisk Online-Bewerbung, zostaw nam swoje dane kontaktowe, mile widziane równiez CV, a my skontaktujemy si? z Tob?

Jetzt bewerben & Karriere starten

Vergleichbare Jobangebote

Zerspanungsmechaniker / CNC Dreher (m/w/d)
   expertum GmbH (Charlottenburg)

Siemens Mobility Industriemechaniker / Schlosser (m/w/d)
   expertum GmbH (Allach-Untermenzing)

Siemens Mobility Elektroniker / Mechatroniker (m/w/d)
   expertum GmbH (Allach-Untermenzing)